poniedziałek, 2 czerwca 2014

Hej!

Hej!

Mam na imię Natalia i już od jakiegoś czasu miałam ochotę zacząć gdzieś pisać. Pochodzę z bardzo małej miejscowości, w której osoby, które odstają od "norm" narzucanych przez resztą są wyśmiewane i odtrącane. Wiem, że w większych miejscowościach też mamy z czymś takim odczynienia, ale w małych miasteczkach jest to bardziej odczuwalne. Przynajmniej tak mi się wydaje. Chyba właśnie to zjawisko przez pewien czas mnie powstrzymywało przed pisaniem i publikowaniem czegoś w sieci. Wydaje mi się, że blog będzie skupiał się na moich codziennych zmaganiach z szarą rzeczywistością, ale nie wiem czy nie dorzucę czegoś jeszcze. :)
Tu chciałam zakończyć pisanie, ale wypada powiedzieć o sobie coś więcej. Nie umieszczę tu całego życia czy wszystkiego co mnie interesuje bo to nie możliwe, ale odrobinę o sobie mogę napisać bo czemu nie!
Wydaje mi się, że jestem zwyczajną dziewczyną z marzeniami i siłą na ich realizację. Jestem na profilu z rozszerzoną biologią i chemią. Z przykrością stwierdzam, że 6 godzin lekcyjnych w tygodniu właśnie tych przedmiotów przyprawia mnie o mdłości, ale co poradzę. Nie mogę powiedzieć, że interesuję się modą bo dopiero w ten "świat" wchodzę i nie wiem co z tego wyniknie. Uwielbiam robić coś sama. Pudełko na długopisy czy bransoletkę. Planuję też nauczyć się szyć, bo mam głowę pełną pomysłów na przeróbki moich starych i tych nowszych ubrań. 
Mam dziwne wrażenie, że urodziłam się nie w tych latach co powinnam, ale niestety nie mogę określić epoki, w której chciałabym wieść spokojne lub mniej spokojne życie. Może kiedyś o tym też coś powstanie!
Jeśli dotrwałaś lub dotrwałeś do końca co chylę czoła! Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do pozostania ze mną na dłużej.

xoxo N.
 
Copyright © Cowberry in black | Theme by BloggerThemes & frostpress | Sponsored by BB Blogging